Statcounter

niedziela, 8 stycznia 2012

Zaległości

Po pierwsze bardzo dziękuję Summer21 z Zacisza Ewci za wyróżnienie. Wybaczcie mi jednak, ale nie przekażę pałeczki. Nie potrafię wytypować tylko kilku blogów (ani kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu) do dalszej zabawy. Każdy z tych, które znajdują się w moim spisie, czy czytniku czymś mnie ujął. W sumie jest ich kilkaset.

Po drugie równie bardzo dziękuję Joie z Cichutkiego kącika za życzenia.

Po trzecie dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają, nawet jeśli ja sama tego nie robię. :)

A ostatnimi czasy nie zaglądam, bo przed świętami byłam mocno zaangażowana w pracy, a potem dla odstresowania odkurzyłam swoje konto w World of Warcraft. :)
I wpadłam. Biegam, skaczę, latam, pływam, zbieram kwiatuszki, warzę eliksiry, łowię rybki, robię biżuterię (wirtualną tym razem) i milutko się bawię.
Jestem typowo rekreacyjnym graczem, nie należę do żadnej gildii, nie chodzę na rajdy ani dandżony. ;) Gram każdą rasą i profesją. Mam kilkanaście postaci rozsianych po kilku serwerach i żadną z nich nie dobiłam nawet do 50 poziomu (przez 6 lat zabawy). Czy ktoś z Was jest może równie niepoważnym graczem jak ja?I tak, przyznaję, naprawdę lubię te słodkie kolorki. :)

4 komentarze:

 1. O, faktycznie, zapomniałam o AH.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawostka, zeżarło mi przed chwilą komentarz Tuome.
  Teraz wygląda, że gadam sama ze sobą. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Drobiazg :)

  A słodkie kolorki tez lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. :D ano dziwne :P
  niemniej, mogę powtórzyć, ja również gram w WoWa i jestem casualem :D. A to, co najbardziej lubię robić w tej grze, to zbieranie kwiatków, robienie po raz kolejny Loremastera (czyli zrobienie prawie wszystkich questów w grze :P) oraz zarabianie pieniążków na AH i zrzędzenie, ze mąż ich za dużo wydaje :P.

  OdpowiedzUsuń